Kas yra MCC?

MCC klubai turi dvi pagrindines taisykles: draugystė ir meilė motociklams.
Mcc klubuose vyrauja visiška demokratija. Šie klubai yra apolitiški ir neutralūs, jeigu nėra kurį nors klubą palaikantys (support klubai). Akivaizdu, kad Vorų Broliai MCC yra „VORAI MC” support klubas. Pasaulyje nėra jokio standarto, kuriam turėtų paklusti visi MCC klubai. Čia nesvarbu, ar tu esi vyras, ar moteris. Taip pat nesvarbu tavo amžius ar socialinė padėtis. Nėra šiuose klubuose ir hierarchijos. Visi laikomi lygiais ir pilnaverčiais nariais, nepriklausomai, kokios markės motociklais jie važinėja, išskyrus motociklų savininkų klubus (Owners group).

Bandomasis laikotarpis stojant į MCC klubą svyruoja nuo 3 mėnesių iki 2 metų. Šio tipo klubuose yra tam tikros pareigybės, nesuteikiančios klubo nariui viršenybės, tai – iždininkas, sekretorius, pirmininkas ir kt.

Pagrindinis narių tikslas keliauti ir tūsintis. Šiems klubams neprivalu turėti klubhousą, klubo nariams neprivaloma dalyvauti susirinkimuose, jie gali priklausyti keliems skirtingiems klubams vienu metu. Tačiau jų garbės reikalas yra organizuoti renginius, tokius kaip Bike ralis, Roko vakarėliai, Bike savaitgaliai ar teikti labdarą.

MCC klubus galima atskirti nuo MCklubų ir dėl spalvų, dėvėjimo tvarkos. Tai – raidės MCCir spalvų ant liemenės ar striukės vieta. Spalvas jie nešioja ant rankovės ar priekinės liemenės pusės, taip pat skiriamaisiais ženklais gali būti ženkliukai, kepurės ar vien marškinėliai. Šie klubai gali būti sudaryti vien iš tam tikro statuso ar profesijos žmonių, pvz.: vien med. personalo darbuotojų, vien karo veteranų ir pan.

Žinokite, kas vyksta

Gaukite klubo naujienas greičiau ir patogiau:

Support Your Local -3

WHICH PART OF FUCK OFF DON'T YOU UNDERSTAND?