Vorų Broliai MCC Vilkaviškis

1987 – 1990 perestrojkos, žlungančio komunizmo ir byrančios Sovietų Sąjungos laikmetis. Pūstelėjums naujiems vėjams, mūsų šalyje atsirado daug naujų dalykų, tame tarpe ir jaunimas važinėjantis motociklais (rokeriai).

Vilkaviškyje rokerių judėjimas buvo labai aktyvus, tačiau daugumai tai buvo mados reikalas. Didėjant informacijos kiekiui ėmė keistis požiūris į rokerių judėjimą ir motociklus. Dvitaktes Jawa’s pradėjome keisti į keturtakčius sunkiasvorius ir retro stiliaus motociklus. Siekiant atsiriboti nuo modistų, buvo nuspręsta įkurti ir užregistruoti klubą MAR’as.

Motociklų klubas MAR’as buvo užregistruotas 1990 metų gruodžio 6 dieną. MAR’as – susirgai motociklais ir mirsi sirgdamas. Gyvenimo būdas: M – motociklai, A – alus, R – rokas. Buvo sukurtos klubo spalvos, kurias nešiojome ant kairės rankovės: giltinė ant motociklo (taip pavaizdavom mūsų nepagydomą ligą motociklams). Tai buvo vienminčių, mylinčių motociklus ir jų teikiamą laisvės jausmą, žmonių būrys. Aktyviai važiuojama buvo keletą metų.

Dėl įvairių priežasčių aktyvus važinėjimas didesnei daliai klubo narių baigėsi. Po truputį klubo veikla išblėso.

Gerėjant gyvenimo kokybei Lietuvoje, ėmė taisytis ir reikalai klube. Tačiau gyvenimas ženkliai pasikeitė, reikėjo pradėti viską iš naujo. Vėl buvo pradėta važiuoti į baikerių renginius, bendrauti su kitais klubais. Tikslas buvo atgaivinti klubą MAR’as. Gavus iš klubo Vorai MC pasiūlymą jungtis, apsvarsčius savo galimybes, buvo priimtas sprendimas jungtis prie klubo Vorai MC.

2006 metų spalio 6 dieną motociklų klubas MAR’as buvo performuotas į Vorai MC palaikymo klubą Vorų Broliai MCC Vilkaviškis.

Žinokite, kas vyksta

Gaukite klubo naujienas greičiau ir patogiau:

Support Your Local -3

WHICH PART OF FUCK OFF DON'T YOU UNDERSTAND?